Vážení zákazníci, vzhľadom k aktuálnej situácii a keďže sme importéri, nemôžeme teraz expedovať objednávky.
Tovar sa môže aj naďalej objednať, ale expedície prebehne až po opätovnom otvorení hraníc.
Ďakujeme za pochopenie.

Kolekcia Nathan

Kolekcia Nathan

Luxusný kusový koberec z akrylu a hodvábu. Táto exkluzívna kolekcia je inšpirovaná okolitou prírodou. Použitie vysoko kvalitných materiálov umožnilo presné zobrazenie aj tých najmenších detailov. Koberce sa vďaka hustému tkanie ľahko čistia, pretože nečistoty zostávajú na povrchu-nepreniknú dovnútra koberca. Koberec je v krémových odtieňoch s motívom kamienkov. Vlastnosti koberce:Typ priadze: akryl, hodvábVýška vlasu: 12 mm (+ - 1 mm)Hmotnosť: 3,7 kg / m² (+ - 5%)Farby koberca: béžová, hnedá, bielaHustota zväzkov koberca: 800 000 / m²
Celý článek
Koberce jako z pohádky

Koberce jako z pohádky

Kolekcie z dielne Pierre Cardin je vyrobená z veľmi kvalitnej priadze akrylové a polyesterovej. Dĺžka vlasu je 11 mm a koberec má váhu 3 900 g / m². Exkluzívny moderný dizajn, ktorý je nadčasový. Luxusný koberec je v béžovo krémovým odtieni. Výrobok je vhodný pre alergikov a vďaka hustému tkanie ľahko čistiteľný.Vlastnosti koberce:Farby koberca: béžováHmotnosť: 3,9 kg / m² (+ - 5%)Hustota zväzkov koberca: 624 000 / m²Typ priadze: akryl, polyesterVýška vlasu: 11 mm (+ - 1 mm)
Celý článek
Koberce akrylové - Výka

Koberce akrylové - Výka

Akrylové koberce VýkaLuxusné kusový koberce z akrylu. Koberce sú husto tkané a pôsobí veľmi príjemným, teplým a luxusným dojmom. Ideálny doplnok pre váš interiér. Koberce majú prevažne béžovú farbu.Vlastnosti koberce:Typ priadze: akrylVýška vlasu: 11 mm (+ - 1 mm)Hmotnosť: 2,7 kg / m² (+ - 5%)Farby koberca: béžová, zelenáHustota zväzkov: 469 200 / m²
Celý článek
Koberce Thor

Koberce Thor

Kusový koberec typu Akryl. Rúno týchto kobercov je vystrihávané veľmi kvalitné a príjemné na dotyk. Akrylové vlákna sú antistatické, veľmi dobre sa udržujú, sú odolné voči nečistotám a slnečnému žiareniu. Koberec bude ozdobou každého moderného i klasického interiéru. Je v príjemnej béžovej farbe s jemnými ornamentmi a lesklým vláknom typy Lurex, ktoré dodáva kobercu exkluzívny vzhľad.Vlastnosti koberce:Farby koberca: krémová, béžová, hnedáPočet zväzkov: 588 000 / m²Hmotnosť: 2,8 kg / m² (+ - 5%)Typ priadze: Akryl + chenille + LurexVýška vlasu: 13 mm (+ -5%)
Celý článek
Detské koberce Heat-Set Frise

Detské koberce Heat-Set Frise

Detský koberec Heat-Set Frise vo viacfarebnom prevedení s detským motívom oživí každu detsku izbu. Pestré farby a mäkučké vlákno, veľmi príjemné na dotyk. Koberec sa veľmi ľahko udržuje, rúno týchto kobercov je veľmi odolné a zaručuje dlhodobé užívanie.Vlastnosti koberce:Typ priadze: heatset Frise longVýška vlasu: 13 mm (+ - 1 mm)Hmotnosť: 2,6 kg / m² (+ - 5%)Farby koberca: modrá, zelená, červená, ružová, oranžová, žltá, biela
Celý článek
Pierre Cardin - synonymum kvality a jedinečnosti

Pierre Cardin - synonymum kvality a jedinečnosti

Pierre Cardin sa právom prirovnáva k mercedesu, teda k výrobku o ktorom sa vie že patrí k špičke. Nádherné vzory, mäkučké materiály, najhustejšia vlákno, jednoducho maximálne kvalitné a estetické koberce.Koberec je z akrylu a polyesteru. Dĺžka vlasu je 12 mm a má váhu 3900 g / m². Exkluzívne zmes klasického a moderného dizajnu, ktorý je nadčasový. Koberec je imitáciou ozajstné vlny - v 3D prevedení, v krémových odtieňoch. Výrobok je vhodný pre alergikov.
Celý článek
Detské inšpirácie pre hry

Detské inšpirácie pre hry

Detský kusový koberec Plán mesta zelený.Koberec Heat-Set Relief s motívom plánu mestečka určite poteší Vaše deti. Koberec inšpiruje deti k hrám, kde si môžu jazdiť autíčkami po mestských cestách. Pestré farby a mäkučké vlákno je vhodné do každej detskej izbičky.
Celý článek
Akrylové koberce

Akrylové koberce

Na obrázku zobrazený koberec TODI z kategórie Olivia je skutočnou vychutnávkou z oblastí akrylových kobercov. Koberec TODI je veľmi kvalitný a dizajnovo originálny výrobok, ktorý by mohol pokojne ašpirovať na cenu výrobok roka.Kusový koberec typu Akryl. Rúno týchto kobercov je vystříhávání, veľmi kvalitné a príjemné na dotyk. Akrylové vlákna sú antistatická, veľmi dobre sa udržujú, sú odolné voči nečistotám a slnečnému žiareniu. Koberec bude ozdobou každého moderného i klasického interiéru. Je v univerzálnej šedej farbe s abstraktným vzorom.Vlastnosti koberce:Farby koberca: sivá, krémováPočet zväzkov: 588 000 / m²Hmotnosť: 2,8 kg / m² (+ - 5%)Typ priadze: Akryl + chenille + LurexVýška vlasu: 13 mm (+ -5%)
Celý článek
Klasické koberce sa vracajú do módy

Klasické koberce sa vracajú do módy

Klasické koberce stále patrí do skupiny veľmi vyhľadávaných kobercov, dopĺňajú luxusné interiéry. Svojimi tradičnými kvetinovými vzormi sa hodí do interiéru v kombinácii prírodného dreva alebo aj do moderných interiérov. Sú navrhované špičkovými dizajnérmi v mnohých farbách a veľkom množstve rozmerov. Vyrába sa v obdĺžnikovom a oválnom tvare.
Celý článek
Doprava zdarma